53. Apatinske ribarske večeri

30.06.2016 08:47

ČETVRTAK 07.07.2016.

19:00

Stadion OFK”Mladost” Apatin

· Utakmica “debeli mršavi”

19:00

“Zlatni kotlić” kvalifikacije

19:00

Veliki kotlić “Biofish” Lavač

19:30

Galerija Meander

  • Istorija ribarstva u Apatinu

20:00

Muzej Dunava

  • 5.Međunarodna filatelistička izložba

20:00

Velika sala doma kulture Apatin

  • Crtani film “Trapava banda”

20:00-21:30

Trg Nikola Tesla Apatin

  • KUD “ Mažoret” Sonta
  • KUD “P.Šandor”Kupusina
  • OKUD “I.L.Ribar” Sonta
  • KPZM “Šokadija” Sonta
  • Tamburaški orkestar “Tandora”

21:30

Еstradni program

  • Fish Waib

22:00

Pozdravni govor

  • Vatromet

22:00-00:30

Lexington bend

PETAK 08.07.2016.

18:00

Plato kod čarde “ Zlatna kruna”

· Narodno veslanje “ Trka čamaca Apatinaca”

19:00

Otvoreno prvenstvo Apatin u kuvanju ribljeg paprikaša

20:00 -21:30

Trg “Nikola Tesla” Apatin

  • ŽLPG “Ličko ognjište” Prigrevica
  • ŽBPG “Prigrevica”
  • KUD “ Prigrevica” Prigrevica
  • Mali hor OKC
  • Šou dens Apatin
  • Revija frizura

21:30

Estradni program

  • Spider band

22:30

Nikola Rokvić

22:00

Plato na kanalu “Bela loza”

  • Bajkersko veče
  • Grupa “ Bitange” Apatin
  • Grupa “Osmi dan” Novi Sad
  • Metallica tribute band -Zrenjanin

SUBOTA 09.07.2016.

07:00- 12:00

Dunavac kod restorana “ Plava ruža”

  • Takmičenje pecaroša “ Zlatna ribica”

17:00-18:00

Defile bajkera- Apatin

19:00

Finale u kuvanju ribljeg paprikaša

“ Zlatni kotlić”

20:00

Velika sala doma kulture Apatin

  • Teatar na Savi Beograd
  • Pozorišna predstava za decu
  • “ Štrumfovi i majka priroda”

20:00-21:00

Trg “ Nikola Tesla” Apatin

  • ŽPG “Buzavirag” Svilojevo
  • MPG “ Borvirag” Svilojevo
  • ŽPG “Ognjište” Apatin
  • GKUD “ Dunav” Apatin

21:00

Estradni program

  • Dunavski biseri

22:00

Proglašenje “ Najpecaroš – zlatni kotlić”

22:30

Garavi Sokak

22:00

Plato na kanalu “Bela loza”

  • Bajkersko veče
  • Prljavi Romeo-Apatin
  • Grupa” Zabranjeno pušenje”
  • Dolly Bell

NEDELJA 10.07.2016.

08:00- 12:00

Plato kod restorana “ Zlatna kruna”

  • Takmičenje u ribolovu soma bućkom

“Zlatna bućka” Apatin 2016

19:00

Takmičenje u kuvanju ribljeg paprikaša

  • Juniori

20:00

Trg “ Nikola Tesla” Apatin

  • Subotičko dečije pozorište
  • · Pozorišna predstava za decu “ Priča o biberčetu”

21:00

Estradni program

  • Bravo band

22:30

Šaban Šaulić